www
Úvod >> Vzdělávání

Vzdělávání

V sobotu 17.10. 2015 pro zájemce z řad strážců jednodenní

kurz práce s motorovou pilou

v Moravském krasu v Ostrově u Macochy
a
v neděli 18.10. 2015 pro zájemce z řad strážců

exkurzi s výkladem

do expozice nově otevřeného Domu přírody

Moravského krasu na Skalním mlýně.

Více...

Studijní stáže stráže přírody

Asociace strážců přírody ČR ve spolupráci se strážními službami národních parků a chráněných krajinných oblastí nabízí členům stráže přírody studijní pracovní stáže ve velkoplošných zvláště chráněných územích. Studijní stáž znamená zúčastnit se plného pracovního dne u strážní služby, kde hostujete. Váš program určuje hostitel, hostitel má právo Váš pobyt odmítnout nebo zrušit, termín a počet dnů hostování je na vzájemné dohodě, ale konečné slovo má hostitel, nelze stáž zaměňovat za dovolenou, prostě budete v práci. Předběžné informace podá Antonín Tůma ( ).

Školení strážců přírody na práce ve výškách a nad volnou hloubkou proběhlo v pátek 12.6. 2015 v Moravském krasu. Více...

Kurz práce s motorovou pilou

Kurz práce s motorovou pilou pro členy stráže přírody proběhne v Moravském krasu v sobotu 17.10. 2015 . Kurz bude zpoplatněn, členové Asociace mají slevu. Ubytování je možné zajistit od pátku až do neděle. Předběžné přihlášky posílejte na adresu do 30.6. 2015.Zájemcům bude potom zaslána podrobná pozvánka k závaznému přihlášení. Změna termínu vyhrazena.

Představení Domu přírody

Představení Domu přírody Moravského krasu pro členy stráže přírody proběhne v Moravském krasu v neděli 18.10. 2015 . Exkurze bude zpoplatněna, členové Asociace mají slevu. Ubytování je možné zajistit od pátku až do neděle. Předběžné přihláškyposílejte na adresu do 30.6. 2015.Zájemcům bude potom zaslána podrobná pozvánka k závaznému přihlášení. Změna termínu vyhrazena.

Grafický návrh internetových stránek www.strazprirody.cz sponzorovala Reklamní agentura MARF. Copyright @ 2010, Reklamní agentura MARF, www.marf.cz
webmaster: Slavomír Raszka