www
Úvod >> 

Co je v Asociaci nového ?

/ 8

 

Po cca 12 letech se strážcovskému webu začalo blýskat na lepší časy. Nečekejte nějakou převratnou změnu tohoto webu - je to bohužel tak stařičký systém, že ani jeho původní autor už ho nedokáže resuscitovat, natož výrazně omladit.  Proto se ( opatrně) těšte na web nový. O strážcích a pro strážce. A samozřejmě také o naší Asociaci strážců.

Tento "starý" web bude ještě chlíli sloužit jako archiv článků a do doby, než bude něco lepšího, bude v některých CHKO ( ty co mají záložku :-)  sloužit pro vkládání hlášenek o strážní službě.

Pokud má být nový web po všech stránách lepší než tento starý, neobejde se to bez  zapojení více lidí. Zatím je to taková smutná oneman show... Výbor AS proto hledá spolupracovníky do redakce ( tj. ty kteří budou web obsluhovat), a především lidi, kteří budou přispívat svými články, postřehy, fotkami, nebo třeba pošlou odkaz či článek o strážcích z nějakého vašeho regionálního webu či časopisu. V začátcích samozřejmě uvítáme i Vaše náměty, co vlastně chcete na strážcovském webu mít.

Zájemci o hvězdnou kariéru redaktora strážcovského webu se mohou obrátit na zatim jediného obsluhovače webových stránek, nejlépe e-mailem na adresu

 

 

Grafický návrh internetových stránek www.strazprirody.cz sponzorovala Reklamní agentura MARF. Copyright @ 2010, Reklamní agentura MARF, www.marf.cz
webmaster: Slavomír Raszka
Počet přístupů od 14.4.2010: