beskydy
Beskydy
Přihlásit se...
uživatelské jméno:
heslo:
Úvod >> Podzimní setkání stráže přírody CHKO Beskydy

Podzimní setkání stráže přírody
CHKO Beskydy

Ve dnech na lovecké chatě Baletka v Mostech u Jablunkova se bude konat podzimní sraz stráže přírody CHKO Beskydy!!!

Setkání bude neformální , chata není vybavená elektroinstalací a stravování by mělo být poskytnuto z vlastních zásob: kdo co donese, položí na stůl a bude hostina. Bude zajištěn též soudek piva.

Na chatě může přespat až 20 nocležníků - chata je vybavena osmi ložemi s madracemi, takže spacák je nutný vždy, pro další nocležníky je nutná krom spacáku i karimatka.

Vytápění je zajištěno pomocí kachlových kamen a pomocí krbu.

Plán setkání: Protože setkání je neformální, na PÁ je naplánován sraz účastníků a volná zábava. V SO pak, abychom jen tak neseděli, vyrazíme na procházku do blízkého okolí. Vše podle nálady a podle počasí. ten, kdo bude chtít zůstat do NE, může.

 

Pronájem Lovecké chaty stojí 300,- Kč na jednu noc. Tato částka se tedy pro danou noc rozpočítá na každého nocležníka. Přespí-li tedy na chatě 10 osob, každého to výjde na 30,- Kč.

Rovněž slíbený soudek piva se nějak musí zaplatit. Ten zařídí Petr Cymorek a jedno pivo bude stát do 20-ti Kč, popřípadě po domluvě se na něj ti, kdo holdují zlatavému moku, složí.

Lovecká chata se nachází zde (GPS: 49°31'36.988"N, 18°43'56.501"E), na chatu je výborný dojezd autem, kdo není mobilní, doporučuji dojet vlakem do Mostů u Jablunkova a zbývající tři kilometry dojít pěšky. Doporučená trasa jak pro pěší, tak i mobilní je zde...

Účast přislíbil i náš „velký vezír“ Jirka Lehký.

Kdo má zájem se setkání zůčastnit, ozvěte se co nejdříve na e-mail , nebo na mobil 605 12 77 95 .

 

Dosud je na akci přihlášeno 11 zájemců.

Chcete-li vědět, kdo se srazu zůčastní, prosím, přihlaste se do systému!

 

Slávek Raszka

Grafický návrh internetových stránek www.strazprirody.cz sponzorovala Reklamní agentura MARF. Copyright @ 2010, Reklamní agentura MARF, www.marf.cz
webmaster: Slavomír Raszka